Pulmavideo hind
Kuidas kujunevad pulmavideode hinnad?
Pulmavideode hinnad kujunevad vastavalt kliendi soovidele ja ootustele. Video tööprotsessi on raske hinnata enne täpsemat pruutpaari poolse visiooni ja soovide teadmist. Seega ei saa me prognoosida pulmavideo hinda enne teiega kokkusaamist või täpsema ülevaate saamist teie soovidest.

Igal paaril on oma lugu, mida me soovime vaatajateni tuua ja pruutpaari jaoks igaveseks jäädvustada. Lood on erinevad ja nende ülesfilmimisele ja kokkupanemisele kuluv aeg sõltub mitmetest faktoritest. Peamiselt pulmavideo pikkus, monteerimisele kuluv aeg, erilahenduste hulk ja mitmed teised elemendid. Meie kogemused näitavad, et keskmise pulmavideo hind on umbes 1000 EUR.

Klientidele parema ülevaate saamiseks milline on pulmavideo hind, pakume erinevaid hinnapakette. Tegemist ei ole piiritletud pakettidega. Need on meiepoolse ülevaate tegemine, millised on pulmavideode hinnad ja abistamaks oma kliente, pakkumaks neile alguspunkti hinna koostamiseks. Me töötame koos teiega välja pulmavideo visiooni ja erilahenduste soovide nimekirja, mille tulemusena saame teile prognoosida, milline on lõplik pulmavideo hind. Pulma finantseerimisel on abiks pulmalaen.

Rõhutame, et odav ja soodne pulmavideo ei tähenda mittekvaliteetset ja hoolimatut tulemust. Pulmavideo kokkupanek on mitmepäevane töö, seega iga erinev lahendus on lisa ajakulu. Piiratud eelarve puhul on võimalik kokku panna erilahenduse hind, mille üle oleksime meie uhked ja teie rahul. Meie praktika näitab, et soodne pulmavideo, mis sisaldab tihtipeale ainult lühiülevaadet pulmadest on ka piisavalt suurepärane meenutus pruutpaarile oma imekaunist pulmapäevast. Pulmavideo on aga kordumatu sündmuse digitaalne kunstiteos. Selle suurepärase kunstiteose tulemuse eelduseks on aga põhjalik eeltöö.

Pulmavideode pakettide hinnad ei ole lõplikud ja eritellimuste hind on kokkuleppel, milleks palume meiega kontakteeruda. Pulmavideole ei lisandu Eesti piires meeskonna kohaletuleku transpordikulu kaugematesse Eestimaa paikadesse.

Tagasi avalehele